אודותינו - Click L - מותח הסדינים הנמכר בעולם

Skip links

אודותינו

זה קרה לפני 5 שנים שהיזם והרעיוני אלי צור ממציא הפטנטCLICKL החל לחשוב כיצד לפתור את הבעיה הטורדנית של בריחת הסדינים מפינות המזרן שהציקה לו באופן אישי ומהר מאוד הבין שהבעיה הזאת מציקה למיליוני אנשים ברחבי הארץ ובעולם. הדרך לא הייתה קלה בכלל היו המון מכשולים בכדי להגיע לתוצאה שמוצגת בפניכם אבל כיום אפשר לומר שהמוצרים שאנו מוכרים ללקוחותינו הינם מוצרים איכותיים ומקצועיים וייעודם הוא לתת מענה חד משמעי והולם לבעיה.

אז ביוני 2012 הקמנו את העסק וקבענו לעצמנו שלא רק שנספק פתרון אמיתי וחכם אלה ניתן מענה אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח וכך היה עד כה וימשיך בעתיד.

עד כה בישראל רכשו עשרות אלפי לקוחות את המוצר ואנו שמחים לשמוע מהם פידבקים חיובים והכי חשוב זה לשמוע מהם שהבעיה כבר לא מטרידה אותם.

אנו גאים לומר לכם שהמוצרים שלנו הינם מוצרים איכותיים ומקצועיים שמעניקים פתרון אמיתי וחכם לבעיה המוכרת ורוצים שכל אחד ואחד מכם יהפוך להיות לקוח מרוצה שיהפוך במהרה לשגריר שממליץ לקרוביו על מוצרינו.

החברה היא הבעלים של הקניין הרוחני ורשמה את הפטנט ברחבי העולם ביניהם ארה"ב אירופה וישראל  ושמה לעצמה דגש על נושא של שירות אדיב ומקצועי שיעניקו לכם את מיטב שביעות הרצון.

חזון החברה:

החזון שלנו הוא שבעתיד יהיה שימוש למוצר שלנו בשוק המוסדי כגון בתי מלון/אבות/צימרים ועוד כי לכולם הזמן חשוב והתוצאה לא פחות ובשביל זה הומצא המוצר ולא רחוק היום שבו חברות המזרנים יספקו ללקוחותיהם מזרנים שמוצרינו מוטמע בהם כבר בשלביי הייצור!

נשמח עם גם אתם תהיו חלק מלקוחותינו היקרים.

בברכה: אלי צור.

פטנטים ויזמות  

Return to top of page

Facebook